maly sls
PODSUMOWANIE SLS6
Trzynastego w piątek rozegrano ostatnią kolejkę w sezonie 2013-2014. Po rozegraniu meczów, w kawiarence przy polu golfowym odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek.
Mistrzem ceremonii został prezes stowarzyszenia oldBOYS – Krzysztof Pawłowicz, a pomagał mu główny statystyk SLS – Dariusz Olechno. W imprezie wziął udział również prezes SOSiR-u – pan Zbigniew Sawicki. Na podsumowaniu zabrakło przedstawiciela Starostwa Powiatowego, jednak sam starosta przekazał podziękowania za organizację ligi w formie listów gratulacyjnych, które otrzymali obaj ww. prezesi. Po wręczeniu pucharów, dyplomów i statuetek, uczestnicy rozgrywek bawili się przy grillu i napojach o złocistej barwie do późnych godzin nocnych.
Stowarzyszenie oldBOYS bardzo dziękuje prezesowi i pracownikom SOSiR-u – za przygotowanie obiektu i pomoc w przeprowadzeniu rozgrywek; pani Joannie Jędrzejczak – za miłą obsługę podczas uroczystości podsumowania ligi oraz cierpliwość i wyrozumiałość; panu Andrzejowi Bycka , Staroście Powiatowemu – za ufundowanie przechodniego pucharu i jego miniatury; zawodnikom oraz kierownikom drużyn – za zgłoszenie zespołów do rozgrywek i brak kontuzji. Także pozostałym osobom, które były cały czas przy Słubickiej Lidze Siódemek, należą się ogromne podziękowania.

Statystyki 6 edycji SLS                                                       tabela końcowa
liczba zespołów - 8
liczba strzelonych goli - 474
średnia goli na mecz - 8,46
najszybszy gol - Radosław Kwiatkowski (Nieobliczalni) - 50 sekunda
najmłodszy strzelec - Krystian Jasiński (Berciki) - 16 lat 88 dni
najlepszy bramkarz - Mirosław Dębiec (Nieobliczalni)

klasyfikacja strzelców:
1. Piotr Trzebiński (Czarni) - 24 gole
2. Mariusz Guraj (Nieobliczalni) - 22
3. Krystian Haręzga (La Koty) - 18
4. Daniel Małecki (Nieobliczalni) - 16
5. Bartosz Koniuszkiewicz (ZMP) - 15

bramki okolicznościowe:
nr 100 - Radosław Kamiński (Odra Górzyca)
nr 200 - Wojciech Zieniewicz (Berciki)
nr 300 - Dominik Tarasewicz (FC Funeral)
nr 400 - Bartosz Koniuszkiewicz (ZMP)