maly sls
KOLEJKA NR 9
No i stało się. Rycerze wiosny pogubili swoje miecze i pospadali z koni. Chyba za mocno świętowali zwycięstwo z poprzedniej kolejki. Za nimi podążyła Odra Górzyca i obie ekipy poddały się w 9 kolejce SLS. Chyba już niedługo posypią się kary finansowe.
Zespoły, które zgarnęły 3 punkty za darmo, rozegrały między sobą mecz awansem - z 11 kolejki. Minimalnie lepszy był zespół Bercików z Kunowic i tym samym w jednym dniu zgarnął 6 punktów.
Mecz o pierwsze miejsce nie był zacięty. Już po kilku minutach Nieobliczalni wypunktowali Czarnych i spokojnie kontrolowani przebieg meczu. Wynik może świadczyć o różnicy klas, ale kto był na meczu widział, że oba zespoły grają dobry futbol.
Młode Wilki po ostatnim zlaniu La Kotów, mieli chrapkę na podobny wynik w meczu z FC Funeral. Jednak FCF pokazał, że nie będą się kłaść przed nikim, co pokazali w zeszłym tygodniu z Nieobliczalnymi.
wyniki:
La Koty - Odra Górzyca 3:0 (wo)
 
Berciki - ZMP 3:0 (wo)
 
Nieobliczalni - Czarni 8:2
Radosław Kwiatkowski 2, Daniel Małecki 2, Dariusz Nowak 1, Ireneusz Donigiewicz 1, Grzegorz Hałub 1, Paweł Kupis 1 - Piotr Trzebiński 2
 
Młode Wilki - FC Funeral 3:2
Adrian Prokopowicz 1, Paweł Dobrzański 1, Dankowski 1 - Nowakowski 2
 
La Koty - Berciki 3:5
Krystian Haręzga 1, Marcin Makówka 1, Łukasz Łopata 1 - Jasiński 2, Norbert Pawłowicz 1, Tomasz Frąckowiak 1, Frąszczak 1