maly sls
SIÓDEMKI WRACAJĄ
W czerwcu 2016 roku odbył się ostatni turniej w ramach Słubickiej Ligi Siódemek, który rozgrywany był na obiektach SOSiR-u. Wówczas zwycięzcami zostali Nieobliczalni. Za nimi, w kolejności, uplasowały się: Policja, Berciki, ZMP, Spartanie, Perła Cybinka i MIKA Kowalów. Czy któraś z tych ekip zagra w nowym sezonie?
W końcu! Po 6 latach przerwy, w porozumieniu z prezesem SOSiR-u, jako stowarzyszenie oldBOYS, wznawiamy "Siódemki". Rozgrywki planujemy rozpocząć po weekendzie majowym. Mecze rozgrywane będą na sztucznym boisku słubickiego ośrodka sportu i rekreacji. Termin na zgłoszenie drużyny do rozgrywek wyznaczamy na dzień 24 kwietnia 2022 roku. Drużynę można zgłaszać pod numerem telefonu 661 693 888 lub 609 794 812. Pierwsze zebranie kapitanów drużyn odbędzie się we wtorek 26 kwietnia 2022 roku. Godzina i miejsce spotkania zostaną przekazane osobom kierującym drużynę do 24 kwietnia.
Odwieszać buty, odnowić znajomości, trenować i do zobaczenia na boiskach. Siódemki wróciły!!!
EDIT
Zainteresowanie udziałem w "siódemkach" wyraziły tylko 2 ekipy. Chociaż był to żart aprillisowy, to chyba nie ma nadziei na reaktywację tej imprezy. A szkoda.