maly sparingiZA MAŁO SOKOŁÓW
Niedziela 19 marca 2017r. godz. 14:50. Pochmurno, nawet deszczowo i dość chłodno. Na boisku zespoły oldBOYS Słubice i Juwenia Boczów. Do rozpoczęcia meczu kontrolnego zostało kilka minut. Gospodarze w strojach różowo-czarnych, a goście w żółtych.
2 min – strzał gości i spokojna interwencja Sokoła. To taki strzał na rozgrzewkę;
8 min – niebezpieczny wślizg Cinka. Nikomu się nic nie stało, ale wiadomo już, że ligowcy łatwo mieć nie będą;
11 min – próba zagrania prostopadłej piłki do Kastana. Spalony;
15 min – Żaba uruchomił Kastana prostopadłym podaniem. Minimalny spalony, ale sędzia puścił grę i Kastan zdobył gola;
17 min – tym razem Kastana wypuścił Dobrzyn (grający gościnnie) i mamy drugą bramkę;
22 min – wspaniała parada Sokoła. Ma chłopak talent;
28 min – rzut wolny. Kastan uderzył w mur, ale poprawka była już celna i bramkarz miał poważne problemy;
32 min – akcja z prawej strony. Lupi pociągnął do pola karnego i podał wzdłuż bramki, ale Kastan na wślizgu piłki nie sięgnął;
33 min – strzał Boczowa sprzed pola karnego, ale 3 cm od słupka. Mieliśmy sporo szczęścia;
37 min – wrzutka gości i zderzenie Buraka z Sokołem, albo odwrotnie. Bezpańską piłkę do pustej bramki skierował gość w żółtej koszuli, ale Sokół ją zdążył wybronić, po drodze opieprzając Buraka;
38 min – lewa strona. Pałka wrzucił ostrą piłę, ale Lupi z głowy przeniósł nad poprzeczką;
47 min – akcja Boczowa lewą flanką. Sokół przeciął podanie, jednak gościu nie dał rady i strzelił nad pustą bramką;
51 min – znowu „setka” Juwenii. Tym razem na drodze piłki stał Burak;
58 min – Kastan z prawej dograł loba do Dobrzyna i obrońca wybił z linii bramkowej;
62 min – bardzo poprawny strzał w kierunku naszej bramki. Sokół z trudem przeniósł nad poprzeczką;
64 min – gol dla Boczowa. Adaś wybił wprost pod nogi przeciwnika i stało się;
67 min – Pałka z rzutu wolnego. Obrońca wybił wprost na głowę Adasia, który miał szansę się zrehabilitować, jednak trafił w słupek;
69 min – sam na sam z Sokołem. Kto wygrał? Wiadomo, że Sokół;
72 min – Sokół wciąż broni. Tym razem z pomocą słupka;
73 min – kontra. Kastan z ostrego kąta puścił piłkę obok bramkarza, która otarła słupek;
78 min – rzut rożny dla Juwenii. Wrzutka, główka, gol;
80 min – piękny wolej Grzenia, jednak obroniony;
82 min – problemy bramkarza gości po rzucie wolnym Pałki. Tylko róg;
84 min – wspaniały drybling Bobika i minimalnie niecelne podanie kończące;
87 min – pierwsza piłka meczowa. Kastan się pośpieszył i nie trafił w bramkę;
88 min – druga piłka meczowa. Goście klepnęli pomiędzy obrońcami i zdobyli gola z minimalnego spalonego;
90 min – znowu Sokół. Mając tylko przed sobą bramkarza, napastnik gości z czuba trafił w niego;
91 min – nieudane wyprowadzenie kontry i Sokół sparował strzał na poprzeczkę.
Koniec.
Skład: Sokół, Burak, Cinek, Stawik, Lupi, Pałka, Żaba, Bobik, Grzeniu, Kastan, Daro oraz gościnnie Dobrzyn i Adaś
oldBOYS Słubice - Juwenia Boczów 2:3 (2:0)