maly sls
GRAND PRIX NR 5 - SLS8
Ostatnia odsłona ósmej edycji Słubickiej Ligi Siódemek miała przynieść zaskajujące rozstrzygnięcia. Policja się wzmocniła, by powalczyć o puchar, Berciki również zamieszali w składzie i ponownie odmłodzili kadrę, Nieobliczalni zagrali swoimi dziadkami, Spartanie znowu wyciągnęli swoich 300 mieczy, a ZMP zapowiadali powrót rycerzy wiosny.
Co z tych zapowiedzi wynikło? Policjanci nie udźwignęli presji. Chociaż łatwo poradzili sobie z ZMP, to chyba myśl o triumfie sparaliżowała ich już w meczu następnym i trzymała do końca turnieju. Nie zdołali już ugrać nawet punktu i zajęli 4 miejsce. Mieli walczyć z Nieobliczalnymi, a prawie stracili drugą pozycję w Grand Prix na rzecz Bercików. Odmłodzona banda z Kunowic walczyła do końca i była blisko wygrania turnieju po raz pierwszy od dłuższego czasu. Niestety, jak zwykle na drodze do ich zwycięstwa stanęli  Nieobliczalni. Wiecznie młodzi i doświadczeni "dziadkowie", którzy ograli wszystkie ekipy i dopisali do tabeli 10 punktów za zwycięstwo w turnieju. Zwycięstwo Nieobliczalnych było 5 triumfem w siódemkach i jednocześnie trzecim z rzędu, więc przechodni puchar ufundowany przez Starostę Słubickiego na zawsze powędrował w ich ręce. Czwarte miejsce w GP zajęli Zajeb...cie Mocni Psychicznie, którym nie udało się zdobyć choćby punktu, ale wciąż psychikę utrzymują na wysokim poziomie i wciąż bawią się grając w siódemkach. Rycerze wiosny wciąż się czają i z nich trzeba brać przykład. Spartanie już prezentują wysoki poziom i swoimi mieczami tną przeciwników jak amerykańscy plantatorzy trzcinę cukrową. Zapomnieli jednak je wszystkie naostrzyć, bo niektóre były tępe i wyrąbać ścieżki do zwycięstwa się im nie udało. Mika Kowalów i Perła Cybinka poddali się po jednym turnieju. Veni, Vidi, nie-Vici. Przybyli, zobaczyli, nie zwyciężyli i więcej się nie pojawili. Szkoda.
wyniki GP5:
ZMP - POLICJA 1:4
Damian Dobrzyński 1 - Piotr Trzebiński 2, Adam Popkowski 1, Krystian Haręzga 1
SPARTANIE - NIEOBLICZALNI 2:4
Dorian Sabatowski 2 - Piotr Przysiwek 1, Dariusz Nowak 1, Daniel Małecki 1, Olechno 1
BERCIKI - POLICJA 2:1
Wojciech Zieniewicz 1, Rafał Dubacki 1 - Krystian Haręzga 1
ZMP - SPARTANIE 1:7
Łukasz Kleszczyński 1 - Dorian Sabatowski 4, Michał Tyszkiewicz 2, Alan Krempiec 1
NIEOBLICZALNI - BERCIKI 1:0
Dariusz Nowak 1
POLICJA - SPARTANIE 2:7
Krystian Haręzga 1, Piotr Trzebiński 1 - Dorian Sabatowski 4, Michał Tyszkiewicz 2, Tomasz Dobrzański 1
NIEOBLICZALNI - ZMP 8:0
Paweł Sokołowski 2, Grzegorz Hałub 2, Daniel Małecki 2, Dariusz Olechno 1, Dariusz Nowak 1
SPARTANIE - BERCIKI 1:3
Dorian Sabatowski 1 - Rafał Dubacki 1, Marcin Ławrynowicz 1, Waldemar Kwaśniewski 1
POLICJA - NIEOBLICZALNI 1:4
Piotr Przysiwek (samobójcza) - Grzegorz Halub 2, Dariusz Nowak 1, Jacek Konopacki 1
BERCIKI - ZMP 5:0
Paweł Górowski 3, Wojciech Zieniewicz 1, Maciej Łowiecki 1
 
 
Król strzelców - Daniel Małecki (Nieobliczalni) - 20 bramek
Najlepszy bramkarz - Mateusz Cierniak (ZMP)
Najszybszy gol - Daniel Małecki (Nieobliczalni) - 3 sekunda
bramka nr 100 - Krzysztof Pawłowicz (Berciki)
bramka nr 200 - Marcin Ławrynowicz (Berciki)
 
Kolejny sezon siódemek zakończony. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za udział, grę fair-play i brak kontuzji. Dziękujemy SOSiR-owi czyli współorganizatorowi ligi i wszystkim pracownikom, którzy pomagali, a w szczególności Robsonowi za zorganizowanie gali podsumowującej i przygotowanie dyplomów i statuetek. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Słubicach za ufundowanie przechodniego pucharu i jego miniaturek oraz firmie Artistic Dreams za jego wykonanie. Portalowi slubice24, za aktualne informacje na temat siódemek. Dziękujemy również żonom, matkom i kochankom oraz dzieciom za doping i wsparcie. Dziękujemy też sobie czyli oldBOYS-om, za pomysł, wcielenie go w życie już ósmy raz i ciągłą realizację. Zapraszamy za rok. Chyba.