maly sls
GRAND PRIX NR 4 - SLS8
Piątek trzynastego nie był szczęśliwy dla Nieobliczalnych i Bercików. Ci pierwsi stracili sporą przewagę, którą wypracowali po 3 turniejach, a drudzy definitywnie stracili szansę na wygranie tegorocznej ligi siódemek.
Do czwartego Grand Prix przystąpiły tylko 4 zespoły. Najlepiej poradziła sobie Policja i do ogólnej punktacji doliczyła sobie 10 pkt. Tym samym odrobiła do Nieobliczalnych 2 punkty i uciekła Bercikom na 3 punkty. Jeśli wygrają ostatni turniej, zabiorą na rok puchar przechodni do siebie. Głównymi przeciwnikami Policjantów w walce o triumf są Nieobliczalni. Chociaż turniej im nie wyszedł, to wciąż prowadzą w całym cyklu Grand Prix. Jeden punkt przewagi to jednak niewiele i wszystko się może zdażyć. Przebudziła się ekipa ZMP, która po raz pierwszy w historii SLS pokonała Nieobliczalnych. Historyczne zwycięstwo dało im drugie miejsce w GP nr 4. Marne są ich jednak szanse na wyprzedzenie Bercików, bo odrobienie 4 punktów w jednym turnieju jest mało prawdopodobne. Chyba, że zgłosi się więcej drużyn niż teraz. Berciki są jednak drużyną, która łatwo skóry nie sprzedaje. Zawsze walczą do końca i zawsze wychodzą po zwycięstwo. Na razie szło im bardzo dobrze, ale potknięcie w ostatnim turnieju oddaliło ich od dwóch pierwszych miejsc. O nie, za 3 tygodnie w beśpośredniej walce, powalczą Nieobliczalni i Policja. Będzie ciekawie.
Wyniki:
POLICJA - NIEOBLICZALNI 2:2
Adam Popkowski 1, Mirosław Dębiec (samobójcza) - Jarosław Fraszczyński 1, Radosław Kwiatkowski 1
ZMP - BERCIKI 3:0
Łukasz Kleszczyński 1, Przemysław Lipski 1, Damian Fortuna 1
POLICJA - ZMP 5:2
Krystian Haręzga 2, Bartosz Jankowski 1, Ernest Kaczmarek 1, Mateusz Cierniak (samobójcza) - Paweł Kozikowski 1, Łukasz Kleszczyński 1
NIEOBLICZALNI - BERCIKI 1:0
Dariusz Olechno 1
BERCIKI - POLICJA 3:4
Waldemar Kwaśniewski 2, Paweł Górowski 1 - Krystian Haręzga 2, Adam Popkowski 2
ZMP - NIEOBLICZALNI 2:0
Adam Rocha 1, Przemysław Lipski 1
 
W klasyfikacji strzelców większe zmiany po turnieju nie nastąpiły. Chociaż Daniel Małecki z Nieobliczalnych nie trafił ani razu do bramki przeciwników, wciąż niezagrożenie prowadzi z 17 golami. Na drugie miejsce wskoczył król strzelców poprzedniej edycji Łukasz Kleszczyński z ZMP, który uzbierał 9 bramek. Trzecie miejsce, z 8 trafieniami, zajmują Dariusz Olechno (Nieobliczalni) i Adam Popkowski (Policja).