maly turniejeOBCHODY 70-LECIA PIŁKARSTWA

W sobotę, 20 czerwca 2015r. na obiektach słubickiego SOSiR-u świętowano 70-lecie piłkarstwa na ziemi słubickiej. Nie mogło zabraknąć i nas. W końcu większość członków stowarzyszenia oldBOYS grała, a niektórzy jeszcze grają, w barwach miejscowych klubów.

Kilku chłopaków rozegrało mecz, w którym zmierzyły się drużyny złożone z VIP-ów i sponsorów oraz piłkarzy, którzy kiedyś grali w klubie piłkarskim ze Słubic, ale pod takimi nazwami jak: Komes, MLKS czy też Słubiczanka. Jednak większość oldBOYS-ów zagrała w turnieju drużyn przyzakładowych. I trzeba powiedzieć, że turniej w naszym wykonaniu wypadł średnio, bo zajęliśmy 4 miejsce. Nie miejsce jednak było ważne ale fakt, że zaprezentowaliśmy nowe stroje, które wykonała dla nas firma NEOSPORT ze Świebodzina oraz to, że zanim się do nich przyzwyczailiśmy, to już było po turnieju.

Po południu, na głównej płycie odbył się mecz pomiędzy Polonią Słubice i Pogonią Lwów - najstarszym polskim klubem piłkarskim w Polsce. Po zaciętym i wyrównanym boju, wygrała miejscowa Polonia 5:4.

Z okazji 70-lecia piłkarstwa na ziemi słubickiej zostały wykonane okolicznościowe medale, które kilku oldBOYS-ów otrzymało z rąk prezesa klubu Polonia Słubice.

Przez cały dzień na stadionie można było miło spędzić czas. Dla dzieci zorganizowane zostały liczne atrakcje i konkursy, m.in. dmuchane zamki, a dorośli mogli odwiedzić kulinarne stoiska oraz zakupić cegiełki na wsparcie słubickiego klubu. W zamian, można było wygrać ciekawe nagrody. Np. telewizor, który ze szczęśliwcem pojechał do Witnicy. Po oficjalnych uroczystościach wszyscy zaproszeni na tę imprezę, mogli wziąć udział w bankiecie zorganizowanym na podcieniach stadionu. Było dobre jedzonko, zimne i mocne picie oraz tańce przy akompaniamencie grajka. A po zachodzie słońca...

wyniki turnieju
FOLIAREX – DŻOZI 0:0
MBB LOGISTIC – ZUWŚ 1:1
POLICJA – OLDBOYS 0:2
Dziadziuś 1, Bercik 1
ZUWŚ – FOLIAREX 0:3
DŻOZI – OLDBOYS 1:0
MBB LOGISTIC – POLICJA 5:0
FOLIAREX – OLDBOYS 7:3
Oleś 1, Bobik 2
ZUWŚ – POLICJA 0:1
DŻOZI – MBB LOGISTIC 1:0
FOLIAREX – POLICJA 3:2
OLDBOYS – MBB LOGISTIC 1:3
Moses 1
ZUWŚ – DŻOZI 0:6
MBB LOGISTIC – FOLIAREX 1:2
POLICJA – DŻOZI 2:4
OLDBOYS – ZUWŚ 6:0
Moses 2, Oleś 2, Grzeniu 1, Bercik 1
 
1. Dżozi                13     12:2
2. Foliarex            13     15:6
3. MBB                  7       10:5
4. oldBOYS          6       12:11
5. Policja               3       5:14
6. ZUWŚ               1       1:17

Najlepszym bramkarzem został Łukasz Ryszczuk z drużyny Dżozi, najlepszym zawodnikiem uznano Bartosza Koniuszkiewicza z MBB Logistic, a królem strzelców został Mariusz Guraj z Dżozi, zdobywca 6 goli.