maly sls
SLS7 - GRAND PRIX NR 2
Drugie Grand Prix 7 edycji Słubickiej Ligi Siódemek miało najmniejszą obsadę w historii rozgrywek. Trzy zespoły jednak pozwoliły na rozegranie turnieju, a ten był całkiem udany. Poszło szybko, sprawnie i było przyjemnie.
Nie padał deszcz oraz pięknie świeciły jupitery. Może w następnej odsłonie zobaczymy jakieś nowe ekipy, które zamieszają w klasyfikacji, a może nawet powalczą o podium, bo do końca rozgrywek planujemy jeszcze 3 turnieje.
W tym GP zagrały: Berciki, Nieobliczalni i ZMP. W pierwszym meczu Nieobliczalni stoczyli ciężki bój z Bercikami. Początkowo mecz był wyrównany, a po błędzie obrońcy Bercików padła bramka w dość kuriozalnych okolicznościach. Po stracie gola ekipa Bercików ruszyła do odrabiania strat, ale nadziawszy się na kika kontr, definitywnie się poddała. W tym dniu nie byli w stanie zagrozić Nieobliczalnym.
Za to w drugim swoim meczu, Berciki się podnieśli i zagrali skuteczniej. Chociaż mieli sporo problemów, bo po uzyskaniu prowadzenia szybko je oddali, to końcowy wynik był dla nich korzystny. Z kolei tzw. "Rycerze wiosny" w pierwszym swoim występie w 2015 roku zachwycili tylko połowicznie. ZMP grali mocno ofensywnie, ale brakowało im szczęścia pod bramką rywala. Kto wie, jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby sędzia uznał bramkę zdobytą przez ZMP na początku meczu, wg obserwatorów, zdobytą prawidłowo.
W ostatnim meczu turnieju zagrali ZMP i Nieobliczalni. Trzykrotni zwycięzcy ligi dosyć łatwo uporali się z ZMP i powiększyli swoją przewagę w całym cyklu GP.
 
Wyniki:
Berciki - Nieobliczalni 0:3
Radosław Kwiatkowski 2, Grzegorz Hałub 1

ZMP - Berciki 3:5
Adrian Prokopowicz 2, Daniel Rekret 1 - Zieniewicz 2, Norbert Pawłowicz 2, Krzysztof Pawłowicz 1

Nieobliczalni - ZMP 6:1
Dariusz Olechno 3, Grzegorz Hałub 2, Artur Czarniecki 1 - Łukasz Kleszczyński 1

W klasyfikacji po 2 turniejach na czele są Nieobliczalni, którzy uzbierali 16 punktów. Za nimi z 11 punktami łeb w łeb idą ZMP i Berciki, a La Koty na razie zajmują 4 miejsce, bo zagrali w jednym turnieju i mają tylko 4 punkty.
Następny turniej już 17 kwietnia